مربی پیلاتس

دکتر امیر مقدم

دکتر امیر مقدم


“من مربی پیلاتسم”

مربی پیلاتس، دکتر امیر مقدم

دکتر امیر مقدم

 

من مربی پیلاتسم، من به مردم کمک می کنم تا در بدن خود احساس آزادی کنند..

من به بدن هایی آموزش می دهم که آسیب پذیر هستند؛ کسانی که بدن های استثنایی دارند و هر کس در میان این طیف است.

من مربی پیلاتسم، من به مردم تحمل کردن را آموزش میدهم و اینکه همیشه برای رسیدن به موفقیت بیشتر تلاش کنند.

من به همه بدن ها آموزش می دهم.

من روش تناسب اندامی را آموزش می دهم که تفاوتهای بدنی را جشن می گیرد و آنرا محدود کننده نمی داند.

من مربی پیلاتسم، من از پیلاتس آموختم که گاهی اوقات ما باید برای پیشرفت تلاش کنیم.

من می دانم که تغییرات بزرگ از طریق اقدامات کوچک در طول زمان رخ می دهد؛

و بهبود رفاه یک نفر می تواند بر کل جامعه تاثیر بگذارد.

همیشه برای رسیدن به موفقیت، کار را به کاردان باید سپرد

پیلاتس یک فعالیت لوکس یا فعالیتی برای وقت گذرانی و حتی تنهایک رقابت عضلانی برای کار فکری نیست . برعکس پیلاتس برای هر فرد وسیله ای برای رشد درونی است که به شکل فعالیت جسمانی نمود پیدا می کند .

-دانش مربیگری
فقدان دانش در آموزش مهارتهای پیلاتس، خطر صدمه و آسیب را در پی دارد. تمرین کردن زیر نظر مربیانی که دانش لازم در آموزش مهارتهای پایه ای پیلاتس را دارا باشند و درباره فنون مربیگری و تربیت صحیح و آموزش بدانند, باعث می شود ورزشکاران بدون صدمه و آسیب هر چه بیشتر از ورزش پیلاتس لذت ببرند. هرچه لذت تمرین بیشتر باشد، مداومت نیز افزایش می یابد.

– اگر می‌خواهید به بیشترین حد توان‌تان در رشته پیلاتس برسید و به تبع آن از نتایج بدست آمده لذت ببرید؛ نیاز دارید که مدت زمان خاصی را در هفته به تمرین اختصاص دهید. به همین خاطر، داشتن یک برنامه یا زیربرنامه ساختاری و یک برنامه مدون و مداوم حتما لازم و ضروری است.

– بعضی‌ها نمی‌خواهند یا نمی‌توانند یک مربی داشته باشد، اما یک مربی پیلاتس واجد شرایط، کارش کمک کردن به شما برای یافتن قوت‌ها و ضعف‌های‌تان است.
او واقعیت را بی‌طرفانه می‌بیند، چیزهایی را که شما نمی‌بینید. مربی پیلاتس دانش تمرینی شما را کامل کرده و وقتی شما نمی‌توانید انگیزه‌تان را پیدا کنید او انگیزه‌های متنوع و کارشناسانه‌ای به شما ارائه می‌کند. او همچنین جزئیات را تشخیص داده و به شما اجازه می‌دهد روی بهترین بودن تمرکز نمایید.

-هر چه بیشتر تمرین کنید، بازدهی بیشتری خواهید داشت. اما ورزشی مانند پیلاتس که نیاز به مهارت‌های خاصی دارد، تنها با وجود یک مربی مسلط و کارآزموده شما را به هدف نزدیک میکند. هیچ چیز مانند اصول فنی و نکات تکنیکی و تجزیه و تحلیل حرکات توسط مربی، نمیتواند عملکردتان را بهبود ببخشد.

بنابراین اگر قصد دارید تا با مداومت به تمرینات پیلاتس بپردازید و از آن نتیجه ای مطلوب و ماندگار بگیرید؛ حضور یک مربی پیلاتس متخصص و واجد شرایط لازم و ضروری است.

بدود دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.